Black Friday 2020

I letošním roce máte možnost zakoupit jednodenní a dvoudenní kurz za sníženou cenu. Můžete tak udělat radost sobě nebo někomu z vašeho okolí jedinečným vánočním dárkem.
V objednávkovém formuláři „Vaše zpráva“ stačí uvést  do poznámky „BLACK“
Akční ceny kurzů platí pro objednávky přijaté dne 27.11.2020 přes objednávkový formulář.

AKČNÍ CENA NA POSLEDNÍ MÍSTO V ŘIJNOVÉM KURZU

⚠️LAST MINUTE ⚠️
Uvolnilo se 1 volné místo na jednodenní nebo dvoudenní kurz rallyškoly v termínu 10.-11.10.2019.

Nyní máš možnost získat jej zvýhodněnou cenu‼️

Dvoudenní kurz 16.999 Kč (původní cena 18.999 Kč)
Jednodenní kurz 9.999 Kč (původní cena 10.999 Kč)

http://www.rallyskola.cz/objednavka-kurzu/


BLACK FRIDAY 2018!!!

BLACK FRIDAY SE BLÍŽÍ! V PÁTEK 23.11. MÁTE VŮBEC POPRVÉ MOŽNOST V RÁMCI TÉTO AKCE ZAKOUPIT DVOUDENNÍ A JEDNODENNÍ KURZY ZA AKČNÍ CENU! DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVKOVÉM FORMULÁŘI STAČÍ POUZE UVÉST „BLACK18″

Poslední volná místo v červnovém kurzu!

Rallyškola

Vypsány termíny kurzů na letošní rok!!!

Rallyškola v cíli šesté „etapy“ života (+video)

Šest let – to je již doba, kterou má za sebou v Česku ojedinělý projekt FAST/SAFE rally academy. „Rallyškola“ se totiž naplno poprvé rozjela již na jaře roku 2010, kdy se na Zlínsku uskutečnil vůbec první dvoudenní rally kurz. Účastníkům z řad široké veřejnosti nabídla doposud nevídanou možnost nakouknout pod pokličku automobilových závodů z pohledu rallyového jezdce a přiblížit alespoň v kostce vše potřebné, co závodění o vteřiny a vavříny na tratích rychlostních zkoušek obnáší. Od psaní rozpisu, volby pneu, logistiky týmu, seznámení se závodní technikou, až po řízení závodního vozu Mitsubishi Lancer EVO VII pod dohledem zkušených „učitelů“ Jana Jelínka, Miroslava Jandíka, Jaromíra Tarabuse, Jardy Jugase a Henricha Řeháčka – co by specialisty na závodní pneumatiky Michelin.


Za dobu své existence si dvoudenními a později i jednodenními kurzy prošla více než stovka účastníků jak z Česka, tak i Slovenska. Nechyběli mezi nimi ani dnes známá soutěžácká jména jako Andrej Chepil, Martina Daňhelová či Pavel Vedra. Neustálý zájem o rallyškolu umožnil její přetrvání od roku 2010 až do současnosti. I po šesti letech je možné pozorovat, že rally kurzy nové zájemce stále táhnou.

„Zvýšený zájem o rallyškolu v letošním roce nás velmi těší. Především počet účastníků ze Slovenska překročil naše původní očekávání. Po letech navíc zamířila do rallyškoly v rámci zářijového dvoudenního kurzu opět i žena. Zcela oprávněně tak předvedla, že projekt FAST/SAFE rally academy není jen pro pány! Zajímavostí letošního roku pak je, že naprostá většina účastníků obdržela kurz jako dárek od své přítelkyně, manželky, rodiny nebo kamarádů. Takže možná inspirace na vánoční dárky pro pány či dámy by tu byla,“ říká manažer FAST/SAFE rally academy Jan Daněk.

Vraťme se alespoň v krátkosti k průběhu letošních kurzů. Celkově byly v tomto roce vypsány čtyři termíny dvoudenních a jednodenních kurzů. Zázemí nalezla rallyškola opět v dílnách APID racing service Mirka Jandíka, kde je kromě „rallyškolové“ závodní EVO sedmičky k vidění i několik dalších rallyových automobilů, dnes především francouzských značek. Výcvikovou tratí pro ostré jízdy s EVO sedmičkou se opět stala osvědčená plocha letištní dráhy nedaleko Biskupic. Učitelské kvarteto pak pro letošek zastával Jan Jelínek (stopa, praktické jízdy), Mirek Jandík (řády, logistika, technika, praktické jízdy), Jarda Jugas (rozpis) a Henrich Řeháček (volba pneu).